apostril (apostril) wrote,
apostril
apostril

Планета Ауракін або країна Массаракш

- А у майбутньому буде хоч один чесний телеканал?
- Так, звичайно. У кожної партії свій чесний телеканал!
«Вечірній квартал»


На одеському телеканалі АТВ пролунав репортаж про зміну дати Дня захисника батьківщини з 23 лютого – дня утворення червоної армії на 29 січня – день бою під Крутами. У сюжеті з екрана телевізора було заявлено, що бій під Крутами вели не патріоти України проти червоноармійців, а студенти, яких були змушені піти на фронт, бо інакше би їх вилучили з університету. Що примусили їх ніхто інший як якась купка націоналістів, майже інтриганів, які самі-собі проголосили Українську Народну Республіку. Що дані про кількість смертей дуже перебільшені. В Одесі, як і в інших російськомовних регіонах України, мають місце деякі антиукраїнські настрої, що, безумовно, викликано бездарною політикою українізації, яка проводиться останні 17 років, але цією заявою, журналісти телеканала, здається, перейшли усі межи. Добре освічені громадяни, певно, розуміють, що це провокація, яка прикривається гаслом «відновлення справедливості та відкриття очей на історичну дійсність». Але дуже велика кількість людей усмоктує подібну інформацію, яка легко сприймається під загальними антиукраїнськими настроями.
АТВ – дуже популярний в Одесі телеканал, відомий своїм якісним змістом, у який постійно вплітаються вигідні господарю телеканала політичні провокації. Канал належить депутату міської ради Ігорю Маркову - лідеру партії «Родіна», яка веде пропаганду проросійської позиції.
Все це нагадує життя під інформаційним ковпаком, описаним у романі братів Стругацьких «Залюднений острів» та у нещодавно знятому Федором Бондарчуком однойменному популярному фільмі. І не має значення хто його використовує – жовті, сині чи червоні, – такі маніпуляції однозначно не є гуманними у відношенні до людства.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments